За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГлавнаяПоискПомощьМетодики   Учебный практикум   Путеводитель   Документы   Судебная практикаУкраинский Русский
 
Присылайте ваши замечания и пожеланияБиблиотека   Словарь   Ресурсы интернет
  Методика   

Право вільно обирати та бути обраним  Право вільно обирати та бути обраним

 
Общая часть
Юридичні ознаки права

Практика застосування та загальносвітовий досвід визначають наступні головні принципи виборчого права та права голосу. Це перш за все обов'язок держави запровадити демократичну виборчу систему побудовану на принципах загальності, безпосередності, конфіденційності та рівності.

Принцип загальності полягає праві усіх громадян незалежно від раси, релігії, національності, мови, статі та політичних переконання мати право приймати участь у виборах.

Принцип безпосереднього волевиявлення передбачає що між рішенням виборця і кандидатом немає іншого акту волевиявлення. Наприклад, як при виборах Президента США, де громадяни обирають спочатку виборщиків від штатів, але лише потім остання обирають президента.

Принцип конфіденційності має на меті забезпечити свободу у здійсненні вибору конкретним громадянином. Це гарантія виявлення його дійсного переконання за умови звичайно наявності альтернативи та інших ознак демократичних виборів.

Свобода виборів є однією з головних ознак демократичного виборчого права. Свобода виборів може полягати та виражатися, наприклад у вільному обговоренню програм кандидатів та їх особистих якостей, прозорості виборчої системи і мінімальної участі держави і застосування нею елементів державного примусу при прийнятті рішення громадянином, та багато інших ознак.

Рівність виборів полягає у рівності кожного громадянина з точки зору його впливу на результати виборів. Тобто не може так бути, щоб одна або визначене коло осіб вирішувало кінцеві результати виборів.

Своє право на безпосереднє здійснення влади громадяни України можуть реалізувати переважно під час виборів та референдумів (в інших країнах існують і такі форми безпосередньої демократії як народне вето, народна законодавча ініціатива (Швейцарія), плебісцит (Франція) та ін.).

Активне виборче право мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років і які відповідно до законодавства мають виборчі права.

Пасивним виборчим правом користуються:

а) при виборах Президента України - громадяни України не молодші 35 років, які мають право голосу, проживають на території України не менше десяти (в тому числі п'яти останніх) років і володіють державною мовою;

б) при виборах народних депутатів України - громадяни України не молодші 21 року, які мають право голосу і постійно проживають на території України не менше двох останніх років

в) при виборах депутатів сільських, селищних, районних міських, районних у містах, обласних Рад - громадяни України не молодші 18 років, які мають право голосу і постійно проживають або працюють на території відповідних Рад;

г) при виборах голів Київської, Севастопольської міських, обласних Рад - громадяни України не молодші З0 років, які мають право голосу і постійно проживають або працюють на території відповідних Рад;

д) при виборах голів сільських, селищних, районних, районних у містах, інших міських Рад - громадяни України не молодші 25 років, які мають право голосу і постійно проживають або працюють на території відповідних Рад.

Права голосу відповідно до зазначених Законів не мають особи, визнані судом недієздатними, а також особи, які за рішенням суду знаходяться в місцях примусового лікування. Проте, ст.70 Конституції України обмеження щодо виборчого права стосуються тільки осіб, які не досягли вісімнадцяти років або визнані судом недієздатними.

Крім того, народними депутатами України не можуть бути обрані громадяни України, які мають судимість за вчинення умисного злочину, що не погашена і не знята в установленому законом порядку (ст.76 Конституції України).

Не можуть балотуватися в депутати або на виборні посади в державні органи особи, які вчинили корупційні діяння, передбачені ст.1 Закону України "Про боротьбу з корупцією" (незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв'язку з виконанням таких функцій матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг, у тому числі прийняття чи одержання предметів (послуг) шляхом їх придбання за ціною (тарифом), яка є істотно нижчою від їх фактичної (дійсної) вартості, а так само одержання такою ж особою кредитів або позичок, придбання цінних паперів, нерухомості або іншого майна з використанням при цьому пільг чи переваг, не передбачених чинним законодавством).


* корректор Суходолов А.С.

Загальні визначення  Загальні визначення
Особливі випадки тлумачення та застосування права  Особливі випадки тлумачення та застосування права