За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГлавнаяПоискПомощьМетодики   Учебный практикум   Путеводитель   Документы   Судебная практикаУкраинский Русский
 
Присылайте ваши замечания и пожеланияБиблиотека   Словарь   Ресурсы интернет
  Методика   

Право громадян на організацію і проведення зборів, мітингів, і демонстрацій  Право громадян на організацію і проведення зборів, мітингів, і демонстрацій

 
Общая часть
Ключові слова

Збори - масовий захід, організований громадянином, групою громадян та/або об'єднанням громадян у спеціально обладнаному, пристосованому приміщенні, який проводиться з метою обговорення різних політичних, соціальних, економічних, культурних та інших проблем (Указ Президії Верховної Ради СРСР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р.).

Загальнi збори - зiбрання всiх чи частини жителiв села (сiл),селища, мiста для вирiшення питань мiсцевого значення (Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні” 21.05.1997 р.)

Мітинг - масовий захід, організований громадянином, групою громадян та/або об'єднанням громадян у спеціально визначених органами місцевого самоврядування місцях, який проводиться з метою обговорення різних політичних, соціальних, економічних, культурних та інших проблем (Указ Президії Верховної Ради СРСР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р.).

Демонстрація - масовий захід, організований громадянином, групою громадян та/або об'єднанням громадян у спеціально визначених органами місцевого самоврядування місцях для відкритого, як правило ілюстрованого, вираження певних настроїв, протесту, незгоди з діяльністю державних органів чи органів місцевого самоврядування, інших державних та міжнародних установ. Однією із форм прояву демонстрації є пікетування (Указ Президії Верховної Ради СРСР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р.).

Похід - це масовий, направлений, організований рух людей, який проводиться з тою ж метою, що і збори, мітинг чи демонстрація (Указ Президії Верховної Ради СРСР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р.).

Заінтересовані особи (організатори) - уповноважені представники групи громадян. об'єднані, громадян, якими прийнято рішення про проведення масового заходу (Указ Президії Верховної Ради СРСР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р.).

Узгоджувальна група - це постійно діючий орган при виконавчому комітеті міської ради, який попередньо розглядає повідомлення заінтересованих осіб про проведення громадських, політичних та інших масових заходів. Склад узгоджувальної групи затверджується рішенням міськвиконкому (Указ Президії Верховної Ради СРСР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р.).


Вступ  Вступ
Перелік нормативних актів  Перелік нормативних актів