За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГлавнаяПоискПомощьМетодики   Учебный практикум   Путеводитель   Документы   Судебная практикаУкраинский Русский
 
Присылайте ваши замечания и пожеланияБиблиотека   Словарь   Ресурсы интернет
  Методика   

Право на свободу об'єднання громадян в громадські організації  Право на свободу об'єднання громадян в громадські організації

 
Практикумы
Створення громадської організації.
Типові ситуації порушення права

Безпідставна відмова в реєстрації.

Після того як ви подали заяву з усіма необхідними документами на реєстрацію, реєструючий орган зобов'язаний її розглянути у двомісячний термін. Але якщо ви не будете опікуватися ходом розгляду вашої заяви у цьому органі і не спробуєте встановити особистих контактів з особою, що відповідає за реєстрацію, то не виключено, що через два місяці ви отримаєте неприємну звістку: ваша організація не може бути зареєстрована з причин якихось невідповідностей документів законодавству, отож є перспектива зайти на друге коло. Звісно, у вас залишається можливість оскаржити в суді таке рішення легалізуючого органу, проте це ще більше віддалить заяву вашої організації.

Тим-то доцільно на етапі реєстрації зустрітися з юристом, який переглядатиме ваші документи, внести необхідні правки, якщо вони не є для вас принципові, але не врахування яких може затримати процес реєстрації.

Примітка. Варто пам'ятати, що не допускається вимагати документи, не передбачені законодавством і не допускається відмовляти в реєстрації за недоцільності. У першому випадку добрим аргументом є стаття 19 Конституції України, яка не допускає примусового виконання того, що не визначено законами. Отож радимо використовувати цю норму у вашому спорі з недобросовісними працівниками державних органів.

Висунення вимог, не передбачених законом.

Коли ви побачите, що вимоги юриста визначаються не законодавством, а власними корисними інтересами, варто попросити його дати письмову відповідь яким статтям і нормам закону не відповідають ваші статутні документи для перенесення розгляду цієї проблеми до суду. Досить часто це діє позитивно, особливо коли такий юрист легалізуючого органу є не досить досвідчений або доволі обережний. Те ж саме стосується і тих випадків, коли легалізуючи органи вказують на явні недоліки, що заважають реєстрації, а в той же час вимагають надання “посильної допомоги”, найчастіше це пачка паперу, або картридж для принтеру.

Примітка. Закон визначає необхідні вимоги до засновницькій документів, які подаються для реєстрації, та не встановлює обов'язку щодо необхідності мати при заснуванні мінімальну суму коштів для початкового фонду організації. Це положення стосується всіх типів НПО в Україні.

Досить часто в органах реєстрації намагаються викреслити положення про "асоційованих" чи "почесних членів", мотивуючи це тим, що в законі про такі види членства нічого не сказано. Але в законі немає прямих заборон чи обмежень щодо такого виду членства й тому це питання віднесене виключно до компетенції засновників та органу, що ухвалює статут, а не його реєструє. Наявність асоційованого чи почесного членства може бути досить корисним для вашої організації, адже це додаткова можливість для авторитету та фінансової спроможності організації.

 

Незаконні вимоги в перереєстрації.

Легалізуючий орган може вимагати перереєстрації НПО у зв‘язку із змінами, внесеними в діюче законодавство. Насправді це може бути однією з перешкод пов‘язаних з політичною діяльністю, за критику тощо.

Перешкоджання отриманню фінансової допомоги.

Теоретично підприємницькі структури могли б без будь-якої шкоди для себе перерахувати 4% свого прибутку на підтримку громадського сектора, оскільки в такому випадку згідно закону вони звільняються від сплати податку. Але це лише теоретично, оскільки до цих 4% входить "добровільне" перерахування коштів до державного чи місцевого бюджету. Практика показує, що абсолютна більшість підприємницьких структур, що використовують це право, перераховують кошти зазвичай у місцевий бюджет чи місцеві позабюджетні фонди або конкретно на підтримку місцевих закладів освіти, охорони здоров'я чи культури. Перерахувань неприбутковим організаціям досить мало.

Це передусім пояснюється значним впливом на діяльність таких структур місцевої влади та податкової адміністрації, які зможуть створити підприємцю різні додаткові проблеми у разі коли він перерахує гроші НПО, а не перерахує їх "добровільно" у місцевий бюджет.

Крім того, у тому випадку якщо фінансова допога надійшла на розрахунковий рахунок організації вона може бути розцінена податковими органами як прибуток і обкладена податком з прибутку і податком на додану вартість. Даний факт може спричинити виключення організації з реєстру неприбуткових організацій.

Для того, щоб цього не відбулося необхідно чітко і правильно оформляти документи - підстави платежу і самі розрахункових документи спонсора у яких треба вказати що перераховувалася “безоплатна фінансова допомога”.

Не внесення до реєстру неприбуткових організацій.

При реєстрації НПО в органах юстиції годі зареєструвати статут, у положеннях якого значитиметься право на здійснення того або іншого виду комерційної діяльності шляхом створення підприємств. Якщо ж навіть спробувати обійти реєструючий орган на цьому етапі, записавши до статуту фразу: "здійснює іншу не заборонену законом діяльність", то такий запис на наступному етапі буде перекручено. Вона може стати перешкодою для внесення такої організації в реєстр неприбуткових організацій, а значить, організація не отримає пільг по сплаті різних податків.

Якщо у статуті є неоднозначні положення щодо комерційної діяльності, або діяльності, пов‘язаної з ліцензуванням, це також може стати перешкодою для швидкої реєстрації.

Обмеження права закордонних організацій на створення представництв в Україні.

Вони можуть бути поставлені у нерівні умови, наприклад щодо уплати реєстраційних зборів та складної процедури створення представництв в Україні. Крім того, інколи висувається вимога присутності при реєстрації усіх засновників, при тому, що вони можуть жити на будь-яких кутах земної кулі.


Процедури та умови застосування права  Процедури та умови застосування права
Процедури реагування на порушення права  Процедури реагування на порушення права