За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГлавнаяПоискПомощьМетодики   Учебный практикум   Путеводитель   Документы   Судебная практикаУкраинский Русский
 
Присылайте ваши замечания и пожеланияБиблиотека   Словарь   Ресурсы интернет
сбербанк онлайн
  Методика   

Право громадян на організацію і проведення зборів, мітингів, і демонстрацій  Право громадян на організацію і проведення зборів, мітингів, і демонстрацій

 
Практикумы
Право на організацію та проведення зборів, мітингів та демонстрацій.
Запитання-відповіді

Який орган влади відповідає за дотримання порядку при організації і проведенні зборів, мітингів, демонстрацій? Куди слід звертатися організаторам подібних заходів?

Відповідно до ст. 39 Конституції України, підпункту 3 пункту б статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президії Верховної Ради РССР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р., а також згідно з Положенням про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 17.12.1993 p., вирішення питання про проведення зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, інших масових заходів, а також здійснення контролю за забезпеченням при їх проведенні громадського порядку покладається на виконавчі органи сільських, селищних, міських рад.

Відповідно до ст. 39 Конституції України та Указу Президії Верховної Ради РССР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р. до виконавчого органу місцевої ради організаторами, не пізніш ніж за десять днів до проведення заходів, подається відповідне повідомлення (дивися приклад Повідомлення про проведення мітингу та демонстрації).

Згідно із статтею 21 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" публічні богослужіння, релігійні обряди, церемонії та процесії на вулицях, майданах та в інших громадських місцях проводяться щоразу з дозволу відповідної місцевої державної адміністрації, виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради.

Виконавчий комітет Ради народних депутатів розглядає заяву і повідомляє уповноваженим (організаторам) про прийняте рішення не пізніш як за п'ять днів до часу проведення заходу, зазначеного в заяві. Виконавчий комітет має право при потребі запропонувати тим, хто звернувся з заявою, інші час і місце проведення заходу. Рішення може бути оскаржено до суду у порядку, встановленому чинним законодавством (див. методика “Право на судовий захист”). Президія Верховної Ради України, Президиум Автономної Республіки Крим, обласні, окружні, районні і міські Ради народних депутатів можуть додатково регламентувати порядок проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій з урахуванням місцевих умов. Так наприклад у м. Харкові створено такий орган як узгоджувальна комісія, на який представники виконавчого комітету Харківської міської ради сумісно з представниками ініціативних груп або організації обговорюють питання проведення відповідних заходів. Рішення комісії носять рекомендуючий характер.

Харьковское региональное общество

“РУСЬ”

 

Украина, 61072, г. Харьков, а/я 8512, тел. 32-47-10

Исх. №227 от 11.04.2000г. Харьковскому Городскому Голове

Пилипчуку М.Д.

УВЕДОМЛЕНИЕ

про проведення мітингу та демонстрації

Харьковское региональное общество "Русь" уведомляет городские власти о том, что 1 Мая 2000 года состоится демонстрация и митинг, в которых совместно с левым движением принимает участие Харьковское региональное общество "РУСЬ".

Сбор участников демонстрации в 8ч.30 мин. на площади Советской Украины. В 9.15 ч. начало движения колонны по ул. Сумской до пл. Свободы. Время проведения митинга на пл. Свободы с 10.00 до 11.45 часов.

Предполагаемое количество участников от общества - 500 человек.

Ответственный за проведение мероприятия:

1. Буканева Валентина Анатольевна

Домашний адрес: пр. Ленина, д. 54, кв. 78

тел. 32-47-10

Председатель ХРО "РУСЬ" В. А. Буканева

 

Хто може звернутися з заявою на проведення мітингу, вуличного походу і демонстрації?

Стаття 39 Конституції України передбачає: “громадяни мають право - збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування”.

Згідно з Указом Президії Верховної Ради РССР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р. з заявою про проведення зборів, мітингу, вуличного походу або демонстрації до виконавчих органів місцевого самоврядування, можуть звертатись особи, які досягли вісімнадцятирічного віку, - уповноважені трудових колективів підприємств, установ і організацій, органів кооперативних та інших громадських організацій, органів громадської самодіяльності й окремих груп громадян.

Куди необхідно подати заяву, в якій формі та в який термін?

Заява про проведення зборів, мітингу, вуличного походу або демонстрації подається до виконавчого органу місцевої ради в письмовій формі не пізніш як за десять днів до намічуваної дати їх проведення. В заяві зазначаються мета, форма, місце проведення заходу або маршрути руху, час його початку і закінчення, передбачувана кількість учасників, прізвища, імена та по батькові уповноважених (організаторів), місце їх проживання і роботи (навчання), дата подачі заяви.

Виконавчий орган розглядає заяву і повідомляє уповноваженим (організаторам) про прийняте рішення не пізніш як за п'ять днів до часу проведення заходу, зазначеного в заяві. Якщо виконавчий орган виявить порушення законодавства з боку організаторів масових заходів то він повинен звернутися до суду з заявою про заборону проведення заходів (див. приклад Заяви про заборону проведення безстрокової акції з установкою намету). При цьому виконавчий орган має право при потребі запропонувати тим, хто звернувся з заявою, інші час і місце проведення заходу.

Рішення та дії які порушують право на проведення зборів, мітингів та демонстрацій можуть бути оскаржені у суді (дивися методику “Право на судовий захист”).

 

 

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


 

 

61200, м. Харків, площа Конституції, 7 тел. (0572) 23-00-19, факс (0572) 23-50-33

28.02.2001 № 242/08-4

на №_______________

Дзержинський районний суд м. Харкова
Виконавчому комітету профспілки підприємців

ЗАЯВА

про заборону проведення безстрокової акції з установкою намету

20. 02. 2001 р. до виконавчого комітету Харківської міської ради надійшло повторне повідомлення від виконавчого комітету профспілки підприємців про проведення з 05.03.2001 року безстрокової акції з відкриттям приймальної профспілки підприємців з 10-00 до 17-00 години з понеділка до п'ятниці кожного тижня з установкою намету та кабінетного інвентарю (столи, стільці та інше)

Місцем проведення заходу визначено пл. Свободи (проти пам'ятника Леніну).

Мета проведення акції - забезпечити право діяльності профспілки та притягнути увагу громадськості до проблем профспілки підприємців в її діяльності.

Ця акція пов'язана з можливим прийняттям рішення арбітражного суду про виселення профспілки підприємців з приміщення в Палаці Праці, яке вона займає і яке не є власністю територіальної громади м. Харкова.

У відповідності до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 28. 07. 88 р. “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів в СРСР”, який є чинним на території України відповідно до постанови Верховної Ради України від 12. 09. 91 р. “Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства СРСР”, та “Тимчасового положення про порядок розгляду міськвиконкомом питань щодо організації та проведення зборів, мітингів, походів та демонстрацій у місті Харкові”, затвердженого рішенням міськвиконкому від 07. 03. 2000 р. №221, в повідомленні обов'язково повинні бути вказані мета, місце проведення заходу або маршруту руху, час його початку і закінчення, передбачувана. кількість учасників прізвища, імена, по батькові уповноважених (організаторів), місце їх проживання і роботи (навчання), дата подачі повідомлення, номер контактного телефону. В ньому також оговорюються форми і методи гарантованого забезпечення громадського порядку під час проведення масового заходу, використання звукопідсилювачів.

Відповідно до ч. 2 ст. 39 Конституції України обмеження реалізації права на проведення мітингів, походів може встановлюватись судом відповідно до закону.

З цього питання була проведена узгоджувальна нарада 26. 02. 2001 р. ., на якій були присутні представники міськвиконкому, правоохоронних органів та представник виконавчого комітету профспілки підприємців, який надіслав повідомлення про проведення вказаної акції. На нараді організаторам проведення акції було повідомлено про неможливість узгодження проведення акції в зв`язку з наявністю суттєвих порушень встановленого порядку для проведення громадсько-політичних заходів.

Крім того, Конституцією України та іншими нормативними актами не передбачено встановлення наметів в громадських місцях та місцях масового скупчення громадян при проведенні громадсько-політичних заходів. Згідно діючого порядку розміщення намету на території міста повинно здійснюватися у порядку, передбаченому для розміщення малих архітектурних форм. Тобто, для розміщення намету необхідно отримати дозвіл органу місцевого самоврядування при наявності узгодження органів містобудування та відповідних органів державного нагляду.

Згідно п. 34 “Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів ,правила користування ними та охорони”,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30. 03. 94 р. № 198, забороняється у межах червоних ліній міських вулиць встановлювати намети. Крім того, площа Свободи забудована будівлями-пам'ятниками архітектури і являється охоронною зоною цих пам'ятників.

Організатору заходів були запропоновано проводити вказану акцію без встановлення намету і інших споруд, від чого він відмовився.

Розглянувши відповідно до своєї компетенції, визначеної ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, питання про проведення зазначеного вище заходу, виконавчий комітет та узгоджувальна комісія дійшли висновку, що намет не може бути розташовано у зв'язку з недотриманням порядку для розміщення малих архітектурних форм. .

Враховуючи вищезазначене, керуючись ч. 2 ст. 39 Конституції України, підпунктом 3 пункту “б” ч. І ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі ч. 2 ст. 236 ЦПК України, виконавчий комітет Харківської міської ради

ПРОСИТЬ:

Заборонити виконавчому комітету профспілки підприємців проведення безстрокової акції з 05.03.2001 року з відкриттям приймальної профспілки підприємців з понеділка до п'ятниці кожного тижня з 10-00 до 17-00 години на пл. Свободи з встановленням намету та кабінетного інвентарю (столи, стільці та інше).

Додаток: 1 .Квитанція про сплату держмита.

2. Копія повідомлення про проведення акції.

3. Витяг з протоколу засідання узгоджувальної комісії.

Перший заступник міського

голови з питань діяльності

виконавчих органів ради В.М. Бабаєв

Які існують вимоги стосовно проведення мітингів, зборів, вуличних походів та демонстрацій?

Збори, мітинги, вуличні походи і демонстрації повинні проводяться відповідно до цілей, зазначених у заяві, а також у визначені строки і в обумовленому місці.

При проведенні зборів, мітингів, вуличних походів, демонстрацій уповноважені (організатори), а також інші учасники зобов'язані додержувати законів та громадського порядку.

Учасникам забороняється мати при собі зброю, а також спеціально підготовлені або пристосовані предмети, які можуть бути використані проти життя і здоров'я людей, для заподіяння матеріальної шкоди державним, громадським організаціям і громадянам. Збори, мітинги, вуличні походи, демонстрації повинні бути припинені на вимогу представників органів влади, якщо не було подано заяву, відбулося рішення про заборону, а також при порушенні порядку їх проведення, передбаченого статтею 4 Указу Президії Верховної Ради РССР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р., виникненні небезпеки для життя і здоров'я громадян, порушенні громадського порядку.


Чи існують обмеження щодо проведення вищевказаних заходів?

Конституція України в ч.2 ст.39 говорить, що право громадян на збори, мітинги, походи і демонстрації можна обмежити винятково "з метою попередження заворушень чи злочинів, для охорони здоров'я населення захисту прав і свобод інших людей". Зміст ст. 39 Конституції відповідає положенням міжнародних договорів. Так, у ч. 1 ст. 20 Загальної декларації прав людини встановлено, що "кожна людина має право на свободу мирних зборів та асоціацій", а у ст. 21 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права" визначається право, на мирні збори. Користування цим правом не підлягає ніяким обмеженням, крім тих, які накладаються відповідно до закону і які необхідні в демократичному суспільстві в інтересах громадської безпеки, громадського порядку, охорони здоров'я й моральності населення або захисту прав і свобод інших осіб Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку — з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Визнається право на мирні збори. Користування цим правом не підлягає жодним обмеженням, крім тих, які накладаються відповідно до закону і які є необхідними в демократичному суспільстві в інтересах державної чи суспільної безпеки, громадського порядку, охорони здоров’я і моральності населення або захисту прав та свобод інших осіб.

Норми приблизно такого ж змісту є і в актах міжнародного законодавства.

У ст.21 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права вказане:

“Визнається право на мирні збори. Користування цим правом не підлягає жодним обмеженням, крім тих, які накладаються відповідно до закону і які є необхідними в демократичному суспільстві в інтересах державної чи суспільної безпеки, громадського порядку, охорони здоров’я і моральності населення або захисту прав та свобод інших осіб”.

Які обов'язки покладені на органи державної влади щодо регулювання порядку проведення масових заходів?

Виконавчий орган місцевої ради повинен розглянути заяву і повідомити уповноваженим (організаторам) про прийняте рішення не пізніш як за п'ять днів до часу проведення заходу, зазначеного в заяві. Виконавчий орган має право при потребі запропонувати тим, хто звернувся з заявою, інші час і місце проведення заходу.

Рішення виконавчого органу може бути оскаржено у суді в порядку, встановленому чинним законодавством та забезпечити необхідні умови для проведення зборів, мітингу, вуличного походу або демонстрації.

Виконавчий орган місцевої ради повинен заборонити збори, мітинги, вуличні походи або демонстрації, якщо мета їх проведення суперечить Конституції та законам України, або загрожує громадському порядку і безпеці громадян.

За які порушення порядку проведення зборів, мітингів, вуличних походів та демонстрацій настає адміністративна та кримінальна відповідальність?

Так, адміністративна відповідальність настає за:

- порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій (стаття 185-1 КпАП України);

- надання службовими особами для проведення з порушенням установленого порядку зборів, мітингів, вуличних походів або демонстрацій приміщень, транспорту, технічних засобів або створення інших умов для організації і проведення зазначених заходів (стаття 185-2 КпАП України).

Кримінальна відповідальність застосовується за:

- організацію масових безпорядків, що супроводжувалися насильством над особою, погромами, підпалами, знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувались як зброя, а так само активну удасть у масових безпорядках (стаття 71 КК України);

- організацію, а так само активну участь в групових діях, що грубо порушують громадський порядок або зв'язані з явною непокорою законним вимогам представників влади або якщо вони спричинили порушення роботи транспорту, державних або громадських підприємств, установ, організацій (стаття 187-3 КК України);

- порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, вчинене організатором зборів, мітингу, вуличного походу або демонстрації протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення за такі ж дії (стаття 187-4 КК України);

- захват державних або громадських будівель чи споруд з метою незаконного користування ними або перешкода нормальній роботі установ, організацій, підприємств та деякі інші злочини (стаття 187-4 КК України).


Судова практика  Судова практика