За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів і порядку реалізації або знищення конфіскованих алкогольних напоїв (витяг)
24.10.96 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів і порядку реалізації або знищення конфіскованих алкогольних напоїв (витяг)

ПОРЯДОК

реалізації або знищення конфіскованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів

4. Конфісковані алкогольні напої та тютюнові вироби підлягають обліку та оцінці відповідно до Порядку обліку, оцінки й реалізації конфіскованого, безхазяйного майна, майна, що за правом успадкування перейшло у власність держави, та скарбів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 липня 1992 р. N 375, за цінами, визначеними комісією за участю спеціалістівекспертів, з урахуванням ринкових цін, що діють на момент оцінки.

5. Реалізація конфіскованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється за наявності сертифіката відповідності, що видається органами Держстандарту державній податковій адміністрації (інспекції) після проведення випробування у лабораторіях, акредитованих у встановленому порядку в системі УкрСЕПРО.

(пункт 5 змінено згідно з постановою КМ N 1336 від 25.08.98 р.)

7. Керівники державних податкових адміністрацій (інспекцій) та їх заступники мають право приймати рішення про недоцільність випробування партії конфіскованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів одного зразка для одержання сертифіката відповідності, якщо витрати на його проведення перевищуватимуть загальну вартість зазначеної партії конфіскованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів відповідно до акта їх опису та оцінки.

(N 1336 від 25.08.98 р.)

(пункт 7 Порядку змінено згідно з постановами КМ N 1314 від 24.11.97 р.,

17. Повідомлення біржі про надходження від покупця коштів за придбані алкогольні напої та тютюнові вироби є підставою для звернення покупця до державної податкової адміністрації для одержання марок акцизного збору, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у кількості, зазначеній у протоколі. Маркування здійснюється покупцем у місцях зберігання конфіскованої продукції у присутності представника державної податкової адміністрації.

При цьому маркування здійснюється відповідно до Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів у частині маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

19. Дрібнооптові партії конфіскованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також партії, що не були продані через аукціони, реалізуються в спеціально визначених підприємствах торгівлі згідно з порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 6 липня 1992 р. N 375 "Про затвердження Порядку обліку, оцінки й реалізації конфіскованого, безхазяйного майна, майна, що за правом успадкування перейшло у власність держави, та скарбів". Підприємства торгівлі отримують марки акцизного збору в державних податкових адміністраціях у кількості, що відповідає кількості товарів, зазначених в актах опису і оцінки конфіскованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів, та проводять маркування зазначених товарів у присутності представника державної податкової адміністрації в місцях зберігання конфіскованої продукції.

Такий порядок реалізації марок та маркування продукції поширюється на алкогольні напої та тютюнові вироби, конфісковані за рішеннями правоохоронних та митних органів.