За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про положення про військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу та положення про військовий квиток офіцера запасу (витяг)
25.05.94 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про положення про військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу та положення про військовий квиток офіцера запасу (витяг)

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про Положення про військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу та Положення про військовий квиток офіцера запасу

ПОЛОЖЕННЯ

про військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу

1. Військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу (далі - військовий квиток) є документом, що визначає належність його власника до військової служби, служби в запасі та військового обов'язку.

2. Військовий квиток є єдиним для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Прикордонних військ України, Служби безпеки України, Цивільної оборони України, Управління державної охорони України та інших військових формувань, створених відповідно до законів України.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 70/99 від 27.01.99 р.)

14. Бланки військових квитків виготовляються на замовлення Міністерства оборони України і є документами суворої звітності.

Видачу, зберігання і знищення військових квитків провадять у визначеному Міністерством оборони України порядку.