За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про правила в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію
29.12.1995. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про правила в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію

Правила в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію

2. Дія цих Правил поширюється на всіх іноземців, які прибувають в Україну, незалежно від їхнього статусу і мети приїзду, а також на юридичних і фізичних осіб в Україні, які приймають іноземців чи надають їм послуги, якщо інше не передбачено законодавством України.

3. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні, зобов'язані мати паспортний документ, яким є документ, що підтверджує громадянство іноземця або посвідчує особу без громадянства, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, дає право виїзду за кордон і визнаний Україною. Паспортний документ реєструється в порядку, встановленому цими Правилами, і пред'являється на вимогу посадових осіб зазначених у пункті 10 цих Правил органів (пункт 3 в редакції постанови КМ N 910 від 05.06.2000 р.)

4. Іноземці, які тимчасово перебувають в Україні, можуть проживати в готелях або в інших місцях (без урахування належності до того чи іншого виду житлового фонду).

11. Іноземці в'їжджають в Україну, виїжджають з України та прямують транзитом по її території через пункти пропуску на державному кордоні за паспортним документом і у разі наявності відповідної візи, якщо інший порядок в'їзду та виїзду не встановлено законодавством України (пункт 11 доповнено абзацом 2 згідно з постановою КМ N 910 від 05.06.2000 р Іноземці, які постійно проживають в Україні, - на підставі паспортного документа з відміткою згідно з додатком 1 щодо наявності дозволу на постійне проживання та посвідки на постійне проживання

12. Громадяни держав, з якими Україною укладено міжнародні договори про взаємні безвізові поїздки, в'їжджають в Україну за дійсним паспортним документом у разі наявності належним чином оформленого запрошення від юридичних чи фізичних осіб в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України.

13. За кордон виїжджають: особи без громадянства, які постійно проживають в Україні - за посвідченням особи без громадянства для виїзду за кордон; іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на підставі дозволу відповідного центру зайнятості для працевлаштування на визначений термін, - на підставі паспортного документа з відміткою згідно з додатком 2 щодо наявності дозволу на працевлаштування та посвідки на тимчасове проживання; іноземці та особи без громадянства, які навчаються у вищих закладах освіти України усіх рівней акредитації не менш як протягом одного року, - на підставі паспортного документа з відміткою згідно з додатком 3 та студентського квитка. (пункт 13 в редакції постанови КМ N 910 від 05.06.2000 р.)