За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про випуск облігацій внутрішньої державної позики 1999 року
02.01.1999. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про випуск облігацій внутрішньої державної позики 1999 року

3. Державні облігації випускаються у вигляді записів на відповідних електронних рахунках у системі електронного обігу цінних паперів. Кожний такий випуск оформлюється глобальним сертифікатом на відповідний рахунок. Сертифікат зберігається у Національному банку. Державна облігація у вигляді електронного запису вважається придбаною з моменту реєстрації її набувача у порядку, визначеному Національним банком.

6. Операції, пов'язані з розміщенням і погашенням державних облігацій, здійснюються через Національний банк, а також через дилерів - комерційні банки, які виконують зазначені операції у порядку і на умовах, визначених Національним банком, та інших торговців цінними паперами, які виконують зазначені операції у порядку і на умовах, визначених Мінфіном за погодженням з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку і Національним банком. (пункт 6 у редакції постанови КМ N 1678 від 14.09.99 р.)

7. Право володіння державними облігаціями у вигляді записів на рахунках у системі електронного обігу цінних паперів засвідчують:

для ділерів - виписки з їх рахунків у Національному банку;

для інших осіб - виписки з їх рахунків у ділера, засвідчені підписом посадової особи та печаткою ділера.