За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження положення про порядок надання індивідуальних ліцензій на право відкриття юридичними особами - резидентами України рахунків в іноземних банках
05.05.1999. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження положення про порядок надання індивідуальних ліцензій на право відкриття юридичними особами - резидентами України рахунків в іноземних банках

ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання індивідуальних ліцензій на відкриття юридичними особами - резидентами України рахунків в іноземних банках

1. Термін дії індивідуальної ліцензії на право відкриття та використання рахунків в іноземних банках, яка надається Національним банком України юридичним особам - резидентам України, визначається умовами індивідуальної ліцензії.

2. Надані Національним банком України індивідуальні ліцензії на право відкриття та використання юридичними особами - резидентами України рахунків в іноземних банках можуть бути продовжені шляхом пролонгації.

3. Документи на пролонгацію мають бути подані до Національного банку України (Департамент валютного регулювання) не пізніше 20 грудня поточного року.

6. Пролонгована чи надана індивідуальна ліцензія на відкриття та використання рахунків в іноземних банках надає юридичній особі - резиденту України право купувати та перераховувати іноземну валюту виключно для виконання тих валютних операцій, які передбачені умовами ліцензії, з урахуванням вимог чинного законодавства України.

7. Режим надходження та використання валютних коштів на вказаний в індивідуальній ліцензії рахунок визначається умовами індивідуальної ліцензії.

9. Вимоги щодо обсягів подання юридичною особою - резидентом України звітності про валютні операції визначаються умовами індивідуальної ліцензії Національного банку України та нормативними актами Національного банку України.

10. Порушення юридичною особою - резидентом України порядку надання звітності про рух коштів на рахунках за межами України тягне за собою відповідальність, передбачену ст. 16 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю".

контролю".

рахунка за межами України тягне за собою відповідальність, передбачену ст. 16 а також анулювання індивідуальної ліцензії Національного банку України на відкриття контролю", а також анулювання індивідуальної ліцензії Національного банку України на відкриття > а також анулювання індивідуальної ліцензії Національного банку України на відкриття індивідуальної ліцензії Національного банку України на відкриття рахунок за межами України, перерахувати в Україну усі валютні кошти з відкритого за кордоном рахунка та повернути до Національного банку України оригінал цієї індивідуальної ліцензії.

12. Для здійснення контролю за рухом коштів на рахунках юридичних осіб - резидентів України за межами України Національний банк України надсилає копію ліцензії на адресу регіонального управління Національного банку України та податковому органу за місцезнаходженням юридичної особи - резидента України.

13. Порядок надання індивідуальних ліцензій на відкриття та використання рахунків в закордонних банках фізичними особами - резидентами України регулюється окремим нормативно-правовим актом Національного банку України.