За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами [Мзезторг] [1457] (витяг)
3.08.96 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами [Мзезторг] [1457] (витяг)

Про затвердження правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами

Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 3 серпня 1996 р. N 503

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 серпня 1996 р. за N 432/1457 8. Тютюнові вироби, що надходять до підприємств роздрібної торгівлі та громадського харчування, мають бути з супровідними документами, передбаченими чинним законодавством: товарно-транспортними накладними (рахунками фактурами, прибуткововидатковими накладними), документами, що підтверджують належну якість виробів, чи їх копіями, засвідченими підписом і печаткою постачальника.

На продукцію, що надійшла в Україну за імпортом, має бути гігієнічний висновок державної санітарногігієнічної експертизи, що видається в установленому порядку.

9. Тютюнові вироби підлягають обов'язковій сертифікації в порядку та у строки, визначені законодавством.

10. Господарюючим суб'єктам забороняється приймати для продажу та зберігання тютюнові вироби від фізичних осіб, крім тих, які зареєстровані як підприємці та мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами.

18. Перед продажем тютюнових виробів продавцем обов'язково перевіряється їх якість за зовнішнім виглядом упаковки (забруднення, розриви та розклеювання коробок, пачок і пакетів, перекіс розривної стрічки тощо). 21. Господарюючий суб'єкт зобов'язаний забезпечити в установленому законодавством порядку надання споживачам необхідної, доступної та достовірної інформації про товари, а також на вимогу споживачів - додаткової інформації про документи, що підтверджують якість та ціну товару.

23. У разі виявлення недоліків чи фальсифікації тютюнових виробів, продажу їх неналежної якості споживач має право вимагати від господарюючого суб'єкта:

заміни на аналогічний товар належної якості;

заміни на товар іншого виду, класу, групи з відповідним перерахуванням купівельної ціни;

повернення коштів;

відшкодування заподіяних йому збитків та шкоди в порядку, передбаченому чинним законодавством.