За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Міжнародний Пакт про громадянські і політичні права,1976 рік.
Стаття 18
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 18

(1) Кожна людина має право на свободу думки, совiстi та релiгiї. Це право включає свободу мати чи приймати релiгiю або переконання за своїм вибором i свободу сповiдувати свою релiгiю та переконання як одноособово, так i спiльно з iншими, публiчно чи приватно, у вiдправленнi культу, виконаннi релiгiйних та ритуальних обрядiв i вчень.
(2) Нiхто не повинен зазнавати примусу, що принижує його свободу мати чи приймати релiгiю або переконання за своїм вибором.
(3) Свобода сповiдувати релiгiю або переконання пiдлягає лише обмеженням, встановленим законом i необхiдним для охорони суспiльної безпеки, порядку, здоров'я та моралi, так само як i основних прав i свобод iнших осiб.
(4) Держави, якi беруть участь у цьому Пактi, зобов'язуються поважати свободу батькiв i у вiдповiдних випадках законних опiкунiв забезпечувати релiгiйне та моральне виховання своїх дiтей вiдповiдно до своїх власних переконань.
 prev Стаття 17
 next Стаття 19