За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про власність
Стаття 23. Об'єкти права власності колективного підприємства
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 23. Об'єкти права власності колективного підприємства

1. У власностi колективного пiдприємства є вироблена продукцiя, одержанi доходи, а також iнше майно, придбане на пiдставах, не заборонених законом.
2. У майнi колективного пiдприємства визначаються вклади його працiвникiв. Розмiр вкладу працiвника у майнi колективного пiдприємства визначається залежно вiд його трудової участi в дiяльностi державного або орендного пiдприємства, а також участi у збiльшеннi майна колективного пiдприємства пiсля його створення.
3. На вклад працiвника колективного пiдприємства нараховуються i виплачуються проценти в розмiрi, що визначається трудовим колективом виходячи з результатiв господарської дiяльностi пiдприємства.
4. Працiвниковi, який припинив трудовi вiдносини з пiдприємством, а також спадкоємцям померлого працiвника виплачується вартiсть вкладу.
 prev Стаття 22. Об'єкти права власності колективу орендарів
 next Стаття 24. Об'єкти права власності кооперативу (колгоспу)