За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про власність
Стаття 24. Об'єкти права власності кооперативу (колгоспу)
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 24. Об'єкти права власності кооперативу (колгоспу)

1. Об'єктами права власностi кооперативу (колгоспу) є будiвлi, споруди, грошовi та iншi майновi внески його членiв; виготовлена ним продукцiя; доходи, одержанi вiд її реалiзацiї та iншої дiяльностi, передбаченої статутом кооперативу (колгоспу), а також iнше майно, придбане на пiдставах, не заборонених законом. Кожен член кооперативу (колгоспу) має право на частку доходу, одержану на його пай.
2. У майнi, що належить кооперативу (колгоспу), визначаються частки членiв цього кооперативу (колгоспу). В разi добровiльного виходу з кооперативу (колгоспу) громадянин має право на видiлення належної йому частки в майнi кооперативу (колгоспу) в натурi, грошах або цiнних паперах.
3. При лiквiдацiї кооперативу (колгоспу) майно, що залишилося пiсля розрахункiв з бюджетом, банками та iншими кредиторами, розподiляється мiж членами кооперативу (колгоспу).
 prev Стаття 23. Об'єкти права власності колективного підприємства
 next Стаття 25. Об'єкти права власності акціонерного товариства