За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про власність
Стаття 25. Об'єкти права власності акціонерного товариства
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 25. Об'єкти права власності акціонерного товариства

1. Об'єктом права власностi акцiонерного товариства є майно, придбане за рахунок продажу акцiй, одержане в результатi його господарської дiяльностi, а також iнше майно, набуте на пiдставах, не заборонених законом.
2. Держателями акцiй можуть бути пiдприємства, установи, органiзацiї, державнi органи, працiвники даного товариства, а також iншi громадяни, якщо iнше не передбачено законодавчими актами України або статутом товариства.
3. Державне пiдприємство за спiльним рiшенням трудового колективу i уповноваженого на те державного органу може бути перетворено в акцiонерне товариство шляхом випуску акцiй на всю вартiсть майна пiдприємства. Кошти, одержанi вiд продажу акцiй, пiсля покриття боргiв державного пiдприємства надходять у вiдповiдний бюджет.
 prev Стаття 24. Об'єкти права власності кооперативу (колгоспу)
 next Стаття 26. Об'єкти права власності господарського товариства