За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про власність
Стаття 27. Об'єкти права власності господарського об'єднання
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 27. Об'єкти права власності господарського об'єднання

1. Об'єктом права власностi господарського об'єднання пiдприємств i органiзацiй (концерну, асоцiацiї, галузевого, мiжгалузевого регiонального об'єднання) є майно, добровiльно передане йому пiдприємствами й органiзацiями, а також набуте в результатi господарської дiяльностi та на iнших пiдставах, не заборонених законом.
2. До складу об'єктiв права власностi господарського об'єднання не входить майно членiв цього об'єднання.
3. Власнiстю господарського об'єднання є також майно створених ним пiдприємств. Цi пiдприємства не мають права вийти iз складу об'єднання без його згоди.
4. Об'єднання не вiдповiдає за зобов'язаннями пiдприємств та органiзацiй, що входять до його складу, а вони не вiдповiдають за зобов'язаннями об'єднання i один одного, якщо iнше не передбачено їх статутами (положеннями) або договором мiж ними.
5. Майно, яке залишилося пiсля припинення дiяльностi господарського об'єднання, розподiляється мiж пiдприємствами та органiзацiями, що входили до нього.
 prev Стаття 26. Об'єкти права власності господарського товариства
 next Стаття 28. Об'єкти права власності професійних спілок, політичних партій та інших громадських об'єднань