За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про власність
Стаття 28. Об'єкти права власності професійних спілок, політичних партій та інших громадських об'єднань
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 28. Об'єкти права власності професійних спілок, політичних партій та інших громадських об'єднань

1. Об'єктами права власностi громадських об'єднань, у тому числi професiйних спiлок, благодiйних та iнших громадських фондiв, є майно культурно-освiтнього та оздоровчого призначення, грошовi кошти, акцiї, iншi цiннi папери, жилi будинки, споруди виробничого i невиробничого призначення, обладнання, устаткування, транспортнi засоби та iнше майно, необхiдне для забезпечення дiяльностi, передбаченої їх статутами (положеннями).
Громадськi об'єднання можуть мати у власностi пiдприємства вiдповiдно до цiлей, зазначених в їх статутах, i в порядку, передбаченому законодавчими актами України.
2. Об'єктами права власностi полiтичних партiй та органiзацiй є придбанi на законнiй пiдставi будинки, споруди, грошовi кошти та iнше майно, необхiдне виключно для забезпечення виконання статутних функцiй.
3. Законодавчими актами України можуть встановлюватися види майна, яке з мiркувань державної або громадської безпеки чи вiдповiдно до мiжнародних договорiв України не може перебувати у власностi громадських об'єднань.
 prev Стаття 27. Об'єкти права власності господарського об'єднання
 next Стаття 29. Об'єкти права власності релігійної організації