За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про адвокатуру
Стаття 12. Оплата праці адвоката та його помічника
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 12. Оплата праці адвоката та його помічника

Оплата працi адвоката здiйснюється на пiдставi угоди мiж громадянином чи юридичною особою i адвокатським об'єднанням чи адвокатом.
У разi участi адвоката у кримiнальнiй справi за призначенням та при звiльненнi громадянина вiд оплати юридичної допомоги через його малозабезпеченiсть оплата працi адвоката здiйснюється за рахунок держави в порядку, встановленому Кабiнетом Мiнiстрiв України. Порядок призначення адвоката для подання юридичної допомоги громадянам визначається кримiнально-процесуальним законодавством.
Якщо договiр розривається достроково, оплата працi адвоката провадиться за фактично виконану роботу. У разi неналежного виконання доручення на вимогу громадянина або юридичної особи, якi уклали договiр з адвокатом чи з адвокатським об'єднанням, внесена плата повертається їм повнiстю або частково, а при виникненнi спору - за рiшенням суду.
Порядок оплати працi помiчника адвоката визначається угодою мiж ним та адвокатом чи адвокатським об'єднанням. Заробiтна плата помiчника адвоката не може бути нижчою вiд встановленого державою мiнiмального розмiру заробiтної плати.
 prev Стаття 11. Соціальні права адвоката та його помічника
 next Стаття 13. Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури та їх повноваження