За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про загальний військовий обов'язок і військову службу
Стаття 21. Матеріальне забезпечення громадян у зв'язку з призовом або прийняттям на військову службу
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 21. Матеріальне забезпечення громадян у зв'язку з призовом або прийняттям на військову службу

1. Громадянам, якi звiльняються з роботи у зв'язку з призовом або прийняттям на вiйськову службу за контрактом, виплачується вихiдна допомога у розмiрi двомiсячного середнього заробiтку.
2. Громадяни для виконання обов'язкiв, пов'язаних iз взяттям на вiйськовий облiк, призовом або прийняттям (вступом) на вiйськову службу, а також особи, якi направляються вiйськовими комiсарiатами на диспансерне чи стацiонарне обстеження (лiкування, медичний огляд), звiльняються вiд роботи на час, необхiдний для виконання зазначених обов'язкiв та перебування в лiкувальному закладi охорони здоров'я iз збереженням за ними мiсця роботи, займаної посади i середнього заробiтку.
3. Перевезення громадян, пов'язанi з призовом або прийняттям на вiйськову службу, до мiсця служби (навчання) та їх харчування у дорозi здiйснюються за рахунок коштiв Мiнiстерства оборони України та iнших вiйськових формувань.
 prev Стаття 20. Прийняття на військову службу за контрактом
 next Глава IV. ПРОХОДЖЕННЯ ВIЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ