За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про загальний військовий обов'язок і військову службу
Стаття 39. Призов на військову службу під час мобілізації і наступні призови на військову службу у воєнний час
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 39. Призов на військову службу під час мобілізації і наступні призови на військову службу у воєнний час

1. Рiшення про загальну або часткову мобiлiзацiю та введення воєнного стану в Українi або в окремих її мiсцевостях приймається Президентом України у разi загрози нападу, небезпеки державнiй незалежностi України.
2. Призову на вiйськову службу пiд час мобiлiзацiї пiдлягають громадяни, якi перебувають у запасi i не заброньованi в установленому порядку на перiод мобiлiзацiї. Наступнi призови у воєнний час проводяться на пiдставi указiв Президента України.
3. Громадяни, якi перебувають у запасi та не призванi на вiйськову службу пiд час мобiлiзацiї, можуть використовуватися для роботи на посадах працiвникiв Збройних Сил України та iнших вiйськових формувань вiдповiдно до законодавства України.
4. Вiйськовослужбовцi у разi оголошення мобiлiзацiї продовжують проходити вiйськову службу, за винятком вiйськовослужбовцiв-жiнок, якi мають дiтей вiком до 16 рокiв, якщо вони не висловили бажання продовжувати службу.
 prev Глава VII. ПРИЗОВ ПIД ЧАС МОБIЛIЗАЦIЇ. ДЕМОБIЛIЗАЦIЯ
 next Стаття 40. Звільнення у зв'язку з демобілізацією