За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про захист інформації в автоматизованих системах
Стаття 7. Відносини між власником інформації та власником АС
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 7. Відносини між власником інформації та власником АС

Власник АС повинен забезпечити захист iнформацiї згiдно з вимогами i правилами, що обумовлюються угодою з власником iнформацiї або уповноваженою ним особою, та зобов'язаний повiдомити його про всi факти порушення її захисту.
Якщо iнформацiя є власнiстю держави або належить до державної таємницi чи окремих видiв iнформацiї, захист яких гарантується державою, то власник АС повинен забезпечити захист iнформацiї згiдно з вимогами i правилами, що їх визначає уповноважений Кабiнетом Мiнiстрiв України орган.
Власник АС не несе вiдповiдальностi за шкоду, заподiяну власнику iнформацiї, якщо при цьому не було порушено встановленi власником iнформацiї правила її захисту.
Згiдно з укладеною угодою власник iнформацiї або уповноваженi ним особи мають право здiйснювати контроль за дотриманням вимог щодо захисту iнформацiї та забороняти чи зупиняти обробку iнформацiї у разi порушення цих вимог.
 prev Розділ II Відносини між суб'єктами в процесі обробки інформації в АС
 next Стаття 8. Відносини між власником інформації та користувачем