За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про міжнародні договори України
Стаття 20. Опублікування міжнародних договорів України
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 20. Опублікування міжнародних договорів України

1. Договори, що набрали чинностi для України, - ратифiкованi договори i договори, затвердження, прийняття або приєднання до яких здiйснено на пiдставi рiшень вiдповiдно Верховної Ради України або Президента України, договори, що набрали чинностi з моменту пiдписання їх Президентом України, публiкуються у "Вiдомостях Верховної Ради України", в газетi Верховної Ради України та у "Зiбраннi дiючих мiжнародних договорiв України".
2. Договори, що набрали чинностi для України, мiжнароднi договори, що не потребують ратифiкацiї, затвердження, прийняття або приєднання вiдповiдно Верховною Радою України або Президентом України, а також договори, прийняття або приєднання до яких було здiйснено на пiдставi рiшень Уряду України, публiкуються у "Зiбраннi постанов Уряду України" та в газетi Уряду України.
3. Порядок опублiкування мiжнародних договорiв України мiжвiдомчого характеру, що набули чинностi, визначається Урядом України.
4. Якщо мiжнародний договiр України має автентичний текст державною мовою України, - публiкується автентичний текст державною мовою України.
5. У разi, коли мiжнародний договiр України не має автентичного тексту державною мовою України, - публiкується один з автентичних текстiв iноземною мовою, а також офiцiйний переклад державною мовою України, здiйснений Мiнiстерством закордонних справ України.
 prev Стаття 19. Пролонгація міжнародного договору України
 next Стаття 21. Реєстрація міжнародних договорів України