За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про об'єднання громадян
Стаття 26. Порядок здійснення фінансового контролю
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 26. Порядок здійснення фінансового контролю

Об'єднання громадян у встановленому порядку подають фiнансовим органам декларацiї про свої доходи та витрати.
Щорiчно на пiдставi фiнансових декларацiй у газетi "Голос України" публiкуються списки осiб, пожертвування яких на користь полiтичних партiй перевищують розмiр, що визначається Верховною Радою України.
Спецiальна комiсiя Верховної Ради України, до складу якої входять депутати - представники усiх представлених у парламентi полiтичних партiй, розглядає їх фiнансову дiяльнiсть за рiк i доповiдає свої висновки на пленарному засiданнi Верховної Ради України.
У разi порушень фiнансової дисциплiни полiтична партiя несе вiдповiдальнiсть згiдно з законодавством. Незаконнi надходження вилучаються за рiшенням суду у порядку, встановленому законом, i зараховуються до Державного бюджету України. (частину 4 статтi 26 змiнено згiдно iз Законом N 642/97-ВР вiд 18.11.97 р.)
 prev Стаття 25. Державний нагляд та контроль за діяльністю об'єднань громадян
 next Стаття 27. Відповідальність за порушення законодавства