За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про об'єднання громадян
Стаття 31. Тимчасова заборона (зупинення) окремих видів або всієї діяльності об'єднання громадян
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 31. Тимчасова заборона (зупинення) окремих видів або всієї діяльності об'єднання громадян

З метою припинення незаконної дiяльностi об'єднання громадян за поданням легалiзуючого органу або прокурора суд може тимчасово заборонити окремi види дiяльностi або тимчасово заборонити дiяльнiсть об'єднання громадян на строк до трьох мiсяцiв.
Тимчасова заборона окремих видiв дiяльностi об'єднання громадян може здiйснюватись шляхом встановлення заборони на проведення масових заходiв (зборiв, мiтингiв, демонстрацiй тощо), здiйснення видавничої дiяльностi, проведення банкiвських операцiй, операцiй з матерiальними цiнностями тощо.
За поданням органу, який звертався до суду щодо тимчасової заборони окремих видiв або всiєї дiяльностi об'єднання громадян, суд може продовжити цей термiн. При цьому загальний термiн тимчасової заборони не повинен перевищувати шiсть мiсяцiв.
При усуненнi причин, що стали пiдставою для тимчасової заборони, за клопотанням об'єднання громадян його дiяльнiсть може бути вiдновлена судом в повному обсязi.
 prev Стаття 30. Штраф
 next Стаття 32. Примусовий розпуск (ліквідація) об'єднання громадян