За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Положення про порядок і умови виконання в Українській РСР кримінальних покарань, не зв'язаних із заходами виправно-трудового впливу на засуджених (витяг)
:: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Положення про порядок і умови виконання в Українській РСР кримінальних покарань, не зв'язаних із заходами виправно-трудового впливу на засуджених (витяг)

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК І УМОВИ ВИКОНАННЯ В УКРАЇНСЬКІЙ РСР КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ, НЕ ЗВ'ЯЗАНИХ ІЗ ЗАХОДАМИ ВИПРАВНО-ТРУДОВОГО ВПЛИВУ НА ЗАСУДЖЕНИХ

(Витяг)

Стаття 29. Звернення до виконання вироку про позбавлення батьківських прав Суд, який постановив вирок про позбавлення засудженого батьківських прав, після набрання ним законної сили надсилає копію вироку органу опіки і піклування за місцем проживання неповнолітнього для захисту його прав і інтересів, а також органу запису актів громадянського стану за місцем його народження для внесення відповідної відмітки в книгу записів актів про народження. Якщо засудженому, позбавленому батьківських прав, виплачуються призначені дітям пенсії, допомога, інші платежі або стягнені на його користь аліменти, суд після набрання законної сили вироком про позбавлення батьківських прав надсилає його копію відповідно органу, що провадить зазначені виплати, або в суд за місцем винесення рішення про виплати для обговорення питання про перерахування їх на користь дитячого закладу або особи, яким передано дитину на виховання.

Стаття 30. Дії органу опіки і піклування по виконанню вироку про позбавлення батьківських прав Орган опіки і піклування після одержання копії вироку про позбавлення засудженого батьківських прав у разі необхідності встановлює опіку або піклування над неповнолітнім, про що повідомляє суду.

Стаття 31. Виконання вироку про позбавлення батьківських прав, зв'язаного з відібранням дитини і передачею її іншій особі У разі необхідності примусового виконання вироку про позбавлення батьківських прав, зв'язаного з відібранням дитини і передачею її іншій особі, суд, який постановив вирок, після набрання ним законної сили надсилає виконавчий лист і копію вироку судовому виконавцеві. Виконання провадиться судовим виконавцем, як правило, за місцем проживання засудженого, позбавленого батьківських прав. В особливих випадках суд, який постановив вирок, може визнати доцільним провести виконання вироку за місцем перебування дитини. Судовий виконавець провадить дії по відібранню дитини і передачі її іншій особі з обов'язковою участю представника органу опіки і піклування, а якщо цього вимагають фак-; тичні обставини -з участю представників органу внутрішніх справ і громадських організацій.