За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України
Стаття 9. Обмеження на виїзд з України з міркувань безпеки громадян
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 9. Обмеження на виїзд з України з міркувань безпеки громадян

У разi виникнення в будь-якiй iноземнiй державi надзвичайної ситуацiї, що унеможливлює створення в нiй умов для безпеки громадян України, Кабiнет Мiнiстрiв України приймає рiшення про особливий порядок виїзду громадян України до цiєї держави. Рiшення та iнформацiя про це доводяться до вiдома громадян, якi мають намiр виїхати до даної держави.
Громадяни України, якi мають намiр виїхати до держави, щодо якої прийнято рiшення про обмеження виїзду, i якi мають вiзу на в'їзд до цiєї держави, якщо iнше не передбачено мiжнародним договором України, попереджаються про неможливiсть з боку України забезпечити громадянину необхiдну безпеку у зв'язку з виникненням надзвичайної ситуацiї. Це попередження не є забороною для виїзду.
З метою створення умов, що гарантують вiдшкодування громадяниновi України витрат, пов'язаних з надзвичайними обставинами пiд час перебування за кордоном, громадянин України повинен бути застрахованим.
 prev Стаття 8. Порядок розв'язання спорів
 next Стаття 10. Виїзд з України недієздатних осіб