За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про свободу совісті та релігійні організації
Стаття 4. Рівноправність громадян незалежно від їх ставлення до релігії
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 4. Рівноправність громадян незалежно від їх ставлення до релігії

Громадяни України є рiвними перед законом i мають рiвнi права в усiх галузях економiчного, полiтичного, соцiального i культурного життя незалежно вiд їх ставлення до релiгiї. В офiцiйних документах ставлення громадянина до релiгiї не вказується.
Будь-яке пряме чи непряме обмеження прав, встановлення прямих чи непрямих переваг громадян залежно вiд їх ставлення до релiгiї, так само як i розпалювання пов'язаних з цим ворожнечi й ненавистi чи ображання почуттiв громадян, тягнуть за собою вiдповiдальнiсть, встановлену законом.
Нiхто не може з мотивiв своїх релiгiйних переконань ухилятися вiд виконання конституцiйних обов'язкiв. Замiна виконання одного обов'язку iншим з мотивiв переконань допускається лише у випадках, передбачених законодавством України.
 prev Стаття 3. Право на свободу совісті
 next Стаття 5. Відокремлення церкви (релігійних організацій) від держави