За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про свободу совісті та релігійні організації
Стаття 20. Розпорядження майном релігійних організацій, що припинили свою діяльність
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 20. Розпорядження майном релігійних організацій, що припинили свою діяльність

У разi припинення дiяльностi релiгiйної органiзацiї майновi питання вирiшуються вiдповiдно до її статуту (положення) i чинного законодавства.
Пiсля припинення дiяльностi релiгiйних органiзацiй майно, надане їм у користування державними, громадськими органiзацiями або громадянами, повертається його колишньому власнику.
На майно культового призначення, що належить релiгiйним органiзацiям, не може бути звернено стягнення за претензiями кредиторiв.
При вiдсутностi правонаступникiв майно релiгiйної органiзацiї, що припинила свою дiяльнiсть, переходить у власнiсть держави.
У разi припинення дiяльностi релiгiйної органiзацiї у зв'язку з порушенням цього Закону та iнших законодавчих актiв України майно, що перебуває в її власностi, за винятком культового, може безоплатно переходити у власнiсть держави. Культове майно передається iншим релiгiйним органiзацiям.
Р о з д i л IV ПРАВА РЕЛIГIЙНИХ ОРГАНIЗАЦIЙ ТА ГРОМАДЯН, ПОВ'ЯЗАНI ЗI СВОБОДОЮ ВIРОСПОВIДАННЯ
 prev Стаття 19. Виробнича і господарська діяльність релігійних організацій
 next Стаття 21. Релігійні обряди і церемонії