За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Основи законодавства України про охорону здоров'я
Стаття 44. Застосування методів профілактики, діагностики, лікування і лікарських засобів
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 44. Застосування методів профілактики, діагностики, лікування і лікарських засобів

В медичнiй практицi лiкарi зобов'язанi застосовувати методи профiлактики, дiагностики i лiкування та лiкарськi засоби, дозволенi Мiнiстерством охорони здоров'я України.
В iнтересах вилiкування хворого та за його згодою, а щодо неповнолiтнiх та осiб, яких було визнано судом недiєздатними, - за згодою їх батькiв, опiкунiв або пiклувальникiв лiкар може застосовувати новi, науково обгрунтованi, але ще не допущенi до загального застосування методи дiагностики, профiлактики, лiкування та лiкарськi засоби. Щодо осiб вiком вiд п'ятнадцяти до вiсiмнадцяти рокiв чи визнаних судом обмежено дiєздатними застосування таких методiв та засобiв проводиться за їх згодою та згодою їх батькiв або iнших законних представникiв.
Порядок застосування зазначених методiв дiагностики, профiлактики, лiкування i лiкарських засобiв встановлює Мiнiстерство охорони здоров'я України.
 prev Стаття 43. Згода на медичне втручання
 next Стаття 45. Медико-біологічні експерименти на людях