За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори народних депутатів України
Стаття 12. Утворення виборчих дільниць
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 12. Утворення виборчих дільниць

1. Для проведення голосування i пiдрахунку голосiв виборчi округи подiляються на виборчi дiльницi.
2. Виборчi дiльницi утворюються окружними виборчими комiсiями за поданням мiсцевих (районних, мiських) органiв державної виконавчої влади або виконавчих органiв мiсцевого самоврядування, розташованих в межах територiї виборчих округiв. На суднах, якi перебувають у день виборiв у плаваннi, виборчi дiльницi утворюються тими ж органами за мiсцем порту приписки судна.
Виборчi дiльницi при представництвах України за кордоном утворюються за поданням Мiнiстерства закордонних справ України вiдповiдно до їх приписки, визначеної Центральною виборчою комiсiєю по виборах народних депутатiв України.
3. Виборчi дiльницi утворюються з кiлькiстю вiд 20 до 3000 виборцiв, а у виняткових випадках - з меншою або бiльшою кiлькiстю виборцiв.
4. Виборчi дiльницi утворюються не пiзнiш як за 60 днiв, а у виняткових випадках - не пiзнiш як за п'ять днiв до проведення виборiв.
5. Окружна виборча комiсiя сповiщає виборцiв про межi кожної виборчої дiльницi, склад i мiсцезнаходження дiльничних виборчих комiсiй та примiщень для голосування не пiзнiш як на п'ятий день пiсля утворення дiльничних виборчих комiсiй.
IV. ВИБОРЧI КОМIСIЇ
 prev Стаття 11. Утворення виборчих округів
 next Стаття 13. Система виборчих комісій