За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори народних депутатів України
Стаття 22. Оголошення списків виборців і порядок внесення до них змін
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 22. Оголошення списків виборців і порядок внесення до них змін

1. Дiльнична виборча комiсiя оголошує список виборцiв для загального ознайомлення не пiзнiш як за 15 днiв до виборiв. На виборчих дiльницях, утворених в лiкарнях та iнших стацiонарних лiкувальних закладах, на суднах, якi перебувають в день виборiв у плаваннi, списки виборцiв подаються для загального ознайомлення не пiзнiш як за два днi до виборiв.
2. Кожному громадянину в примiщеннi виборчої комiсiї забезпечується можливiсть ознайомитися iз списком виборцiв i перевiрити правильнiсть даних, що його стосуються.
3. Кожному громадянину надається право оскаржити невключення, неправильне включення до списку або виключення iз списку, а також допущенi в ньому неточностi в зазначеннi даних про виборця. Заява про неправильностi у списку розглядається дiльничною виборчою комiсiєю, яка зобов'язана не пiзнiш як у дводенний строк, а напередоднi i в день виборiв - негайно розглянути заяву, внести необхiднi виправлення до списку або видати заявнику копiю мотивованого рiшення про вiдхилення його заяви. Це рiшення може бути оскаржено до районного (мiського) народного суду не пiзнiш як за п'ять днiв до виборiв.
4. Дiльнична виборча комiсiя не пiзнiш як за 10 днiв до дня виборiв вручає або надсилає поштою кожному виборцю запрошення взяти участь в голосуваннi. Запрошення мiстить такi данi:
1) iм'я, по батьковi, прiзвище виборця;
2) адресу виборця;
3) назву i номер округу, по якому голосує виборець;
4) адресу дiльничної виборчої комiсiї.
VI. ВИСУВАННЯ I РЕЄСТРАЦIЯ КАНДИДАТIВ У ДЕПУТАТИ
 prev Стаття 21. Загальний порядок включення громадян до списку виборців
 next Стаття 23. Висування кандидатів у депутати