За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 9. Місцеві ініціативи
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 9. Місцеві ініціативи

1. Члени територiальної громади мають право iнiцiювати розгляд у радi (в порядку мiсцевої iнiцiативи) будь-якого питання, вiднесеного до вiдання мiсцевого самоврядування.
2. Порядок внесення мiсцевої iнiцiативи на розгляд ради визначається представницьким органом мiсцевого самоврядування або статутом територiальної громади.
3. Мiсцева iнiцiатива, внесена на розгляд ради у встановленому порядку, пiдлягає обов'язковому розгляду на вiдкритому засiданнi ради за участю членiв iнiцiативної групи з питань мiсцевої iнiцiативи.
4. Рiшення ради, прийняте з питання, внесеного на її розгляд шляхом мiсцевої iнiцiативи, обнародується в порядку, встановленому представницьким органом мiсцевого самоврядування або статутом територiальної громади.
 prev Стаття 8. Загальні збори громадян
 next Стаття 10. Ради - представницькі органи місцевого самоврядування