За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 10. Ради - представницькі органи місцевого самоврядування
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 10. Ради - представницькі органи місцевого самоврядування

1. Сiльськi, селищнi, мiськi ради є органами мiсцевого самоврядування, що представляють вiдповiднi територiальнi громади та здiйснюють вiд їх iменi та в їх iнтересах функцiї i повноваження мiсцевого самоврядування, визначенi Конституцiєю України, цим та iншими законами.
2. Обласнi та районнi ради є органами мiсцевого самоврядування, що представляють спiльнi iнтереси територiальних громад сiл, селищ, мiст, у межах повноважень, визначених Конституцiєю України, цим та iншими законами, а також повноважень, переданих їм сiльськими, селищними, мiськими радами.
3. Представницькi органи мiсцевого самоврядування, сiльськi, селищнi, мiськi голови, виконавчi органи мiсцевого самоврядування дiють за принципом розподiлу повноважень у порядку i межах, визначених цим та iншими законами.
4. Порядок формування та органiзацiя дiяльностi рад визначаються Конституцiєю України, цим та iншими законами, а також статутами територiальних громад.
 prev Стаття 9. Місцеві ініціативи
 next Стаття 11. Виконавчі органи рад