За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 24. Законодавство про місцеве самоврядування
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 24. Законодавство про місцеве самоврядування

1. Правовий статус мiсцевого самоврядування в Українi визначається Конституцiєю України, цим та iншими законами, якi не повиннi суперечити положенням цього Закону.
2. Правовий статус мiсцевого самоврядування в мiстах Києвi та Севастополi, а також в Автономнiй Республiцi Крим визначається Конституцiєю України та цим Законом з особливостями, передбаченими законами про мiста Київ i Севастополь.
3. Органи мiсцевого самоврядування та їх посадовi особи дiють лише на пiдставi, в межах повноважень та у спосiб, передбаченi Конституцiєю i законами України, та керуються у своїй дiяльностi Конституцiєю i законами України, актами Президента України, Кабiнету Мiнiстрiв України, а в Автономнiй Республiцi Крим - також нормативно-правовими актами Верховної Ради i Ради мiнiстрiв Автономної Республiки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенцiї.
 prev Стаття 23. Підняття Державного Прапора України
 next Розділ II ОРГАНIЗАЦIЙНО-ПРАВОВА ОСНОВА МIСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ