За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 61. Місцеві бюджети
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 61. Місцеві бюджети

1. Органи мiсцевого самоврядування в селах, селищах, мiстах, районах у мiстах (у разi їх створення) самостiйно розробляють, затверджують i виконують вiдповiднi мiсцевi бюджети згiдно з цим Законом та законом про бюджетну систему.
2. Районнi та обласнi ради затверджують районнi та обласнi бюджети, якi формуються з коштiв державного бюджету для їх вiдповiдного розподiлу мiж територiальними громадами або для виконання спiльних проектiв та з коштiв, залучених на договiрних засадах з мiсцевих бюджетiв для реалiзацiї спiльних соцiально-економiчних та культурних програм, контролюють їх виконання.
3. Складання i виконання районних i обласних бюджетiв здiйснюють вiдповiднi державнi адмiнiстрацiї згiдно з цим Законом та законом про бюджетну систему.
4. Самостiйнiсть мiсцевих бюджетiв гарантується власними та закрiпленими за ними на стабiльнiй основi законом загальнодержавними доходами, а також правом самостiйно визначати напрями використання коштiв мiсцевих бюджетiв вiдповiдно до закону.
5. Втручання державних органiв у процес складання, затвердження i виконання мiсцевих бюджетiв не допускається, за винятком випадкiв, передбачених цим та iншими законами.
 prev Стаття 60. Право комунальної власності
 next Стаття 62. Участь держави у формуванні доходів місцевих бюджетів