За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 63. Доходи місцевих бюджетів
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 63. Доходи місцевих бюджетів

1. Доходи мiсцевих бюджетiв формуються за рахунок власних, визначених законом, джерел та закрiплених у встановленому законом порядку загальнодержавних податкiв, зборiв та iнших обов'язкових платежiв.
2. Доходи мiсцевих бюджетiв районних у мiстах рад (у разi їх створення) формуються вiдповiдно до обсягу повноважень, що визначаються вiдповiдними мiськими радами.
3. Порядок зарахування доходiв до мiсцевих бюджетiв визначається законом про бюджетну систему та iншими законами.
4. У доходнiй частинi мiсцевого бюджету окремо видiляються доходи, необхiднi для виконання власних повноважень, i доходи, необхiднi для забезпечення виконання делегованих законом повноважень органiв виконавчої влади.
5. Мiсцевий бюджет подiляється на поточний бюджет i бюджет розвитку. Доходи бюджету розвитку формуються за рахунок частини податкових надходжень, коштiв, залучених вiд розмiщення мiсцевих позик, а також iнвестицiйних субсидiй з iнших бюджетiв.
6. Кошти державного бюджету, що передаються у виглядi дотацiй, субвенцiй, розподiляються обласними радами мiж районними бюджетами i бюджетами мiст обласного значення у розмiрах, необхiдних для формування доходних частин не нижче мiнiмальних розмiрiв мiсцевих бюджетiв, визначених законом, а також використовуються для фiнансування з обласного бюджету спiльних проектiв територiальних громад.
7. Кошти обласного бюджету, переданi державою у виглядi дотацiй, субвенцiй, зараховуються до районних бюджетiв i розподiляються районними радами мiж мiсцевими бюджетами у розмiрах, необхiдних для формування доходних частин не нижче мiнiмальних розмiрiв мiсцевих бюджетiв, визначених законом, а також використовуються для фiнансування з районного бюджету спiльних проектiв територiальних громад.
 prev Стаття 62. Участь держави у формуванні доходів місцевих бюджетів
 next Стаття 64. Видатки місцевих бюджетів