За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження порядку формування та використання коштів державного інноваційного фонду (витяг)
06.08.1998. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження порядку формування та використання коштів державного інноваційного фонду (витяг)

ПОРЯДОК формування та використання коштів Державного інноваційного фонду

1. Згідно з цим Порядком проводиться формування коштів Державного інноваційного фонду та їх використання для фінансування заходів у сфері інноваційної діяльності.

фінансування заходів у сфері інноваційної діяльності.

Бюджетними надходженнями є кошти від установленого законодавством збору до Державного інноваційного фонду та частина коштів, які виділяються державою для підтримки науково-технічної діяльності. Ці кошти входять до складу доходів та видатків Державного бюджету України.

Позабюджетними надходженнями є кошти повернутих Державному інноваційному фонду та його регіональним відділенням виконавцями інноваційних проектів позик, фінансових інвестицій, лізингових платежів, надходжень від реалізації договорів про сумісну діяльність, а також добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших надходжень, що не суперечать законодавству.

3. Бюджетні та позабюджетні надходження до Державного інноваційного фонду і його регіональних відділень зараховуються відповідно на балансові рахунки Державного казначейства та позабюджетні рахунки Державного інноваційного фонду і його регіональних відділень, які відкриті в установах Національного банку та банків, уповноважених Кабінетом Міністрів України і Національним банком здійснювати обслуговування коштів державного бюджету і Державного інноваційного фонду (далі - уповноважені банки). Зарахування надходжень, а також облік видатків Фонду провадиться згідно з Порядком обліку доходів та видатків Державного інноваційного фонду, затвердженим Мінфіном, Міннауки разом з Національним банком.

4. Кошти Державного інноваційного фонду і його регіональних відділень зберігаються на окремих рахунках в установах Національного банку та уповноважених банків і вилученню не підлягають. Головним розпорядником цих коштів є Державний інноваційний фонд.

5. Кошти Державного інноваційного фонду використовуються виключно за цільовим призначенням - для фінансового забезпечення заходів щодо впровадження науково-технічних розробок і нових технологій, освоєння нових видів продукції відповідно до загальнодержавних, галузевих, регіональних інноваційних пріоритетів та результатів державних науково-технічних програм. Забезпечення цих заходів у сфері інноваційної діяльності здійснюється Державним інноваційним фондом шляхом фінансування інноваційних проектів та їх супроводження.

Інноваційний проект - це комплекс взаємопов'язаних заходів інвестиційного характеру, спрямованих на комерційне застосування науково-технічних розробок, освоєння нових видів продукції, послуг, впровадження новітніх технологій. Проект оформляється відповідно до вимог Державного інноваційного фонду у вигляді формалізованого опису і включає техніко-економічне обгрунтування та бізнес-план.