За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 26. Об'єднання і виділення справ
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 26. Об'єднання і виділення справ

В одному провадженнi можуть бути об'єднанi справи по обвинуваченню декiлькох осiб - спiвучасникiв вчинення одного чи кiлькох злочинiв або по обвинуваченню однiєї особи у вчиненнi декiлькох злочинiв.
Видiлення справи допускається тiльки у випадках, якi викликаються необхiднiстю, коли це не може негативно вiдбиватися на всебiчностi, повнотi i об'єктивностi дослiдження i вирiшення справи.
Об'єднання i видiлення справ проводиться за постановою особи, яка провадить дiзнання, слiдчого, прокурора або за ухвалою чи постановою суду.
Правила цiєї статтi можуть бути застосованi i у випадках притягнення до кримiнальної вiдповiдальностi за заздалегiдь не обiцянi переховування злочинця i приховання злочину, а також недонесення про злочин.
 prev Стаття 25. Прокурорський нагляд в кримінальному судочинстві
 next Стаття 27. Притягнення до кримінальної відповідальності не інакше як за скаргою потерпілого