За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 214. Порядок закриття справи
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 214. Порядок закриття справи

Слiдчий закриває справу мотивованою постановою, в якiй, крiм даних, передбачених у статтi 130 цього Кодексу, зазначає: вiдомостi про особу обвинуваченого, суть справи, пiдстави для закриття справи, рiшення про скасування запобiжного заходу i заходiв по забезпеченню цивiльного позову та можливої конфiскацiї майна, а також рiшення в питаннi про речовi докази вiдповiдно до статтi 81 цього Кодексу.
Якщо розслiдуванням встановлено факти, якi вимагають застосування заходiв громадського або дисциплiнарного впливу чи адмiнiстративного стягнення щодо особи, яка притягалась як обвинувачений, або щодо iнших осiб, слiдчий, закриваючи кримiнальну справу, доводить цi факти до вiдома громадської органiзацiї, товариського суду, трудового колективу або адмiнiстрацiї пiдприємства, установи, органiзацiї для вжиття вiдповiдних заходiв впливу або надсилає матерiали справи до суду для застосування заходiв адмiнiстративного стягнення.
Копiя постанови про закриття справи надсилається прокуроровi, особi, що притягалася до кримiнальної вiдповiдальностi, особi, за заявою якої була порушена справа, а також потерпiлому та цивiльному позивачевi. (частина 3 статтi 214 у редакцiї Закону N 1833-III вiд 22.06.2000 р.) (статтю 214 змiнено згiдно з Указом ПВР N 6834-X вiд 16.04.84 р.)
 prev Стаття 213. Підстави до закриття справи
 next Стаття 215. Оскарження постанови про закриття справи