За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 215. Оскарження постанови про закриття справи
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 215. Оскарження постанови про закриття справи

Постанова слiдчого про закриття справи може бути оскаржена прокуроровi в семиденний строк з дня одержання письмового повiдомлення або копiї постанови про закриття справи.
Особа, щодо якої провадилося слiдство, має право оскаржити цю постанову в частинi, яка стосується пiдстав i мотивiв закриття справи.
В разi закриття справи через смерть обвинуваченого близькi родичi i громадськi органiзацiї вправi з метою реабiлiтацiї померлого просити про доведення попереднього слiдства до кiнця.
В разi оскарження постанови слiдчого про закриття справи прокурор знайомиться iз справою i не пiзнiше тридцяти днiв з дня надходження скарги скасовує постанову про закриття справи i вiдновлює попереднє слiдство або залишає скаргу без задоволення, про що повiдомляє особi, яка подавала скаргу.
В разi вiдмови прокурора скасувати постанову про закриття справи скаргу на цю постанову може бути подано до суду в порядку, передбаченому статтею 236-5 цього Кодексу. (Змiнено згiдно з Указом ПВР N 6834-10 вiд 16.04.84; Законом N 2857-12 вiд 15.12.92)
 prev Стаття 214. Порядок закриття справи
 next Стаття 216. Відновлення слідства в закритій справі