За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
 
::
Бібліографічний описНаймач жилого примiщення та члени його сiм'ї, якi проживають разом з ним, можуть за взаємною згодою дозволити тимчасове проживання в жилому примiщеннi, що є в їх користуваннi, iнших осiб без стягнення плати за користування примiщенням (тимчасових жильцiв), в тому числi опiкуна чи пiклувальника, який не є членом сiм'ї наймача.
Вселення тимчасових жильцiв на строк понад пiвтора мiсяця допускається за умови додержання розмiру жилої площi, встановленого для надання жилих примiщень (частина перша статтi 48).
Тимчасовi жильцi на вимогу наймача або членiв сiм'ї, якi проживають разом з ним, зобов'язанi негайно звiльнити примiщення, а в разi вiдмовлення - пiдлягають виселенню в судовому порядку без надання iншого жилого примiщення.