За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про питання, що виникли в судовій практиці в справах про знищення та пошкодження державного і колективного майна шляхом підпалу або внаслідок порушення правил пожежної безпеки (витяг)
02.07.1976 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про питання, що виникли в судовій практиці в справах про знищення та пошкодження державного і колективного майна шляхом підпалу або внаслідок порушення правил пожежної безпеки (витяг)

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ІНСТРУКЦІЇ ПРО ПОРЯДОК УЗГОДЖЕННЯ З ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО ПОЖЕЖНОГО НАГЛЯДУ ПРОЕКТІВ ДЕРЖАВНИХ І ГАЛУЗЕВИХ СТАНДАРТІВ, НОРМ, ПРАВИЛ, ТЕХНІЧНИХ УМОВ ТА ІНШИХ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ, А ТАКОЖ ПРО ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ ВІДГУКІВ (ВИСНОВКІВ) ЩОДО НИХ

Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 28 травня 1996 р. N 362

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 червня 1996 р. за N 274/1299

(Витяг)

1.5. Проекти міждержавних, державних і галузевих стандартів (ГОСТ, ДСТУ і ГСТУ), будівельних норм (ДБН та ВБН), норм технологічного проектування (НТП), міжгалузевих, галузевих (відомчих) правил, що стосуються забезпечення пожежної безпеки, технічних умов (ТУ) за тематикою, зазначеною в додатку N 1 до цієї Інструкції, узгоджуються з Управлінням Державної пожежної охорони МВС України (далі - УДПО МВС України).

Проекти ТУ з іншої тематики, реєстрація яких, відповідно до ДСТУ 1.3-93, здійснюється територіальними органами Держстандарту України, можуть узгоджуватися з відповідними територіальними органами держпожнагляду*.

Територіальними органами держпожнагляду є:

управління Державної пожежної охорони (УДПО) головних управлінь МВС України в Криму, м. Києві та Київській області, управління (відділи) Державної пожежної охорони (УДПО - ВДПО) управлінь МВС України в областях і місті Севастополі.

1.6. Проекти регіональних будівельних норм (РБН), розробка і затвердження яких, згідно з діючим Законом України "Про основи містобудування", належить до компетенції державних органів Автономної Республіки Крим та місцевих органів державної виконавчої влади, узгоджуються з відповідними територіальними органами держпожнагляду.