За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про подальше вдосконалення контролю за якістю лікеро-горілчаних виробів, що імпортуються в Україну (витяг)
30.07.96 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про подальше вдосконалення контролю за якістю лікеро-горілчаних виробів, що імпортуються в Україну (витяг)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА від 30 липня 1996 р. N 851 Київ

Про подальше вдосконалення контролю за якістю лікеро-горілчаних виробів та виноробної продукції, що імпортуються в Україну

(назву постанови змінено згідно з постановою КМ N 60 від 24.01.97 р.)

Із змінами і доповненнями, внесеними постановами КМ від 24 січня 1997 року N 60, (постанова N 60 від 24.01.97 р. набирає чинності з 01.02.97 р.) (згідно з постановою КМ N 1430 від 30.11.96 р.)

( Установити, що вимоги, передбачені постановою КМ, поширюються на ввезення в Україну громадянами України, іноземцями та особами без громадянства (далі - громадяни) горілчаних виробів у кількості більше 1 літра, вина - 2 літрів, тютюнових виробів - 200 цигарок (або 200 грамів цих виробів)

(Установити, що вимоги, передбачені постановою поширюються на тютюнові вироби, які імпортуються в Україну.)

(згідно з постановою КМ N 946 від 14.08.96 р.) від 27 січня 1997 року N 68,

З метою захисту інтересів споживачів, національних товаровиробників, державних інтересів та запобігання реалізації продукції, небезпечної для життя та здоров'я громадян, і відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 р. N 46 "Про стандартизацію і сертифікацію" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що лікеро-горілчані вироби та виноробна продукція, що імпортуються в Україну (далі - товар):

(абзац 1 пункту 1 доповнено згідно з постановою КМ N 60 від 24.01.97 р.)

повинні відповідати вимогам та стандартам, встановленим в країні походження товару, які мусять бути не нижчими від вимог та стандартів, що застосовуються до таких товарів в Україні, а у разі їх відсутності - вимогам та стандартам, що діють у провідних країнах - експортерах зазначених товарів;

підлягають обов'язковій сертифікації відповідно до законодавства України і повинні супроводжуватися сертифікатом, який підтверджує їх відповідність зазначеним вище вимогам та стандартам інших країн, що визнаються в Україні.

повинні бути розлиті у тару, виготовлену із скла, кришталю, фарфору або кераміки, якщо вони призначені для роздрібного продажу.

(пункт 1 доповнено абзацом згідно з постановою КМ N 68 від 27.01.97 р.)

Зазначений сертифікат повинен бути виданий або визнаний уповноваженим на те органом з сертифікації України.

2. Підтвердження відповідності товару, що ввозиться на митну територію України, обов'язковим вимогам діючих у державі нормативних документів з питань стандартизації та сертифікації продукції здійснюється шляхом сертифікації товарів в Українській державній системі сертифікації продукції або шляхом визнання документів, що підтверджують відповідність товару зазначеним вимогам і видані на ці товари за кордоном (далі - іноземний сертифікат).

3. Правила сертифікації товару та визнання іноземних сертифікатів встановлюються Державним комітетом України по стандартизації, метрології та сертифікації.

4. Документами, що підтверджують відповідність товару обов'язковим вимогам нормативних документів та дають право на ввезення цього товару на територію України, є сертифікат відповідності (далі - сертифікат), виданий органом з сертифікації України за результатами сертифікації товару, або свідоцтво про визнання іноземного сертифіката (далі - свідоцтво про визнання), видане органом з сертифікації України за результатами визнання іноземного сертифіката.

5. Пропуск митними органами на митну територію України товару здійснюється за умови подання відповідному митному органові сертифіката або свідоцтва про визнання, виданих відповідними органами з сертифікації України.

6. Не підлягає пропуску через митний кордон України товар, на який відсутні сертифікат або свідоцтво про визнання. Такий товар залишається під митним контролем та передається на зберігання у порядку, передбаченому митним законодавством.