Социальный проект - бесплатные юридические консультации UaPravo.com В нашей жизни правда всегда торжествует,
но жизни часто не хватает.
                               С. Эйзенштейн
Социальный проект, юридические консультации UaPravo.com

КЛОПОТАННЯ про вжиття заходів тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України

Виконання рішень судів як правило супроводжується великим списком проблем. Це постійний страх, що боржник зможе виїхати за межи України та ухилиться від виконання рішення суду. Тому, якщо стягувачу стало відомо про можливий виїзд боржника за кордон йому необхідно терміново звернутися до державного виконавця з письмовим клопотанням щодо вжиття заходів тимчасового обмеження боржника (зразок). Обмеження виїзду боржника за кордон можливе як з вилученням паспортного документа, так і без вилучення.

У відповідності до положень ст..6 ЗУ «Про порядок виїзду з України та в’їзд в Україну громадян України», п.2 Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо підвищення ефективності виконання рішень судів», спільного листа Мінюста України та Адміністрації Державної прикордонної служби України від 28 травня 2008 року  порядком виїзду за кордон осіб, які мають невиконані зобов’язання, передбачено, що наявність в особи невиконаних зобов’язань, покладених на неї судовим рішенням, є підставою для обмеження її у праві виїзду за кордон. На підставі положень ст.. 217 ЦПК України суд, який ухвалив рішення, може визначити й порядок його виконання.

 

ЗРАЗОК КЛОПОТАННЯ

 

Начальнику Київського ВДВС

Харківського міського управління юстиції

Стягувач: Іванова Олена Вікторівна

Адреса:

Тел..

 

КЛОПОТАННЯ

про вжиття заходів тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України

 

            У провадженні Київського ВДВС ХМУЮ перебуває виконавче провадження за виконавчим листом №, виданим Київським районним судом м. Харкова від 23.03.2010 р. про стягнення боргу з В.А.В. на користь І.О.В. у сумі 20000,00 грн.

            Впродовж здійснення виконавчого провадження було встановлено, що боржник В.А.В. у добровільному порядку рішення суду не виконав та у разі його виїзду за кордон виконання рішення суду буде неможливим.

            На підставі ЗУ «Про порядок виїзду з України та в’їзд в Україну громадян України», Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо підвищення ефективності виконання рішень судів», ст.. 217 ЦПК України та керуючись ст..5 ЗУ «Про виконавче провадження»,

ПРОШУ:

Внести подання до Київського районного суду м. Харкова про вжиття щодо боржника В.А.В. заходів тимчасового обмеження у праві  виїзду за кордон, у зв’язку з тим, що боржник має невиконані зобов’язання, покладені на нього рішенням суду № від 23.03.2010р.

ДАТА
 
Рубрики: