Социальный проект - бесплатные юридические консультации UaPravo.com В нашей жизни правда всегда торжествует,
но жизни часто не хватает.
                               С. Эйзенштейн
Социальный проект, юридические консультации UaPravo.com

В шлюбі я майже 10 років. На підприємстві де я працюю запропонували (для співробітників) по дольовій участі та на пільгових умовах будувати квартиру. У разі розлучення з чоловіком як убезпечитись від проблем при продажу чи поділу цієї квартири?

Питання:

В шлюбі я майже 10 років. На підприємстві де я працюю запропонували (для співробітників) по дольовій участі та на пільгових умовах будувати квартиру. Гроші я хочу позичити у своїх батьків, оскільки, чоловік має низьку зарплатню і участі у фінансуванні цього будівництва не братиме. У разі розлучення з чоловіком як убезпечитись від проблем при продажу чи поділу цієї квартири.

Відповідь:

Відповідно до Сімейного кодексу України особистою приватною власністю дружини, чоловіка, є майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування, а також майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто. (ч. 2-3 ст. 57 СК України)


 Тому, по-перше, радимо Вам оформлювати нотаріально договір дарування  грошей Вашими батьками. По-друге, оформлювати всі офіційні папери та реєструвати квартиру на своє ім’я. По-третє, додатковою гарантією буде, якщо ви умовити чоловіка на добровільне оформлення у нотаріуса документа з повідомленням, що він не приймає участі у фінансуванні будівництва квартири.
 
Рубрики:
Реклама: Снегоход перевозка: просмотр темы безопасная перевозка снегохода otvezti-privezti.ru.