Социальный проект - бесплатные юридические консультации UaPravo.com В нашей жизни правда всегда торжествует,
но жизни часто не хватает.
                               С. Эйзенштейн
Социальный проект, юридические консультации UaPravo.com

Я - одинока мама (дочці 2 роки), працюю вчителем, з 07.03.2008 перебуваю на черзі по отриманню соціального житла

Вопрос:
Я - одинока мама (дочці 2 роки), працюю вчителем, з 07.03.2008 перебуваю на черзі по отриманню соціального житла. Володію інформацією про те, що можна отримати тимчасове житло до підходу черги, або стати на одноіменну чергу.
Ответ:
Порядок надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання  затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р. N 422. Цей  Порядок  поширюється  на  громадян,  які не мають або втратили постійне місце проживання,  у зв`язку з чим їм  надаються житлові приміщення з фондів житла для тимчасового проживання. 
Житлові приміщення  з  фондів  житла  для  тимчасового проживання надаються громадянам за умови, якщо: 
  • таке житло  є  єдиним місцем проживання,  а їх сукупний дохід недостатній для придбання або найму іншого житлового приміщення; 
  • середньомісячний сукупний  дохід  сім`ї  за  попередні  шість місяців,  розрахований  виконавчими органами сільських,  селищних, міських рад, Київською та Севастопольською міськдержадміністраціями відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім`ї для всіх видів соціальної допомоги, менший від прожиткового мінімуму на сім`ю  в  розрахунку на місяць та величини регіонального показника  опосередкованої  вартості  найму житла. 
Житлові приміщення з фондів житла  для  тимчасового проживання надаються за рішеннями  виконавчих  органів  сільських, селищних,    міських    рад,    Київської    і    Севастопольської міськдержадміністрацій: 
  •  громадянам, які втратили житло внаслідок звернення  стягнення на  житлові  приміщення,  що були придбані ними за рахунок кредиту (позики)  банку  чи  іншої  особи,  повернення  якого  забезпечене іпотекою відповідного приміщення; 
  •  біженцям, які  набули  цього  статусу  відповідно  до  Закону України "Про біженців",  та громадянам,  які  вимушені залишити  житлові  приміщення  внаслідок  його  аварійного стану, стихійного лиха або з  інших  підстав,  які  загрожують  стану  та безпеці відповідного приміщення. 
     Житлові приміщення  з фондів житла для тимчасового проживання надаються громадянам у розмірі не менш як 6  кв.  метрів  на  одну особу.

Рубрики:
Реклама: