Социальный проект - бесплатные юридические консультации UaPravo.com В нашей жизни правда всегда торжествует,
но жизни часто не хватает.
                               С. Эйзенштейн
Социальный проект, юридические консультации UaPravo.com

При створенні аварії на дорозі, яка була не обслужена належним чином необхідними службами, на які статті опиратися, щоб довести вину цих служб

Вопрос:
Скажіть, будь-ласка, при створенні аварії на дорозі, яка була не обслужена належним чином необхідними службами, на які статті опиратися, щоб довести вину цих служб?
Ответ:
Після аварії, котру спричинив дорожній фактор, треба звертатися до  суду..
Стаття 16 Закону України “Про дорожній рух” передбачає, що водій має право на відшкодування збитків, які завдані його автомобілю внаслідок невідповідності стану доріг вимогам безпеки руху. За нехтування існуючих норм утримання доріг чиновники несуть адміністративну відповідальність за статтями 128-1, 139 та 140 Кодексу України “Про адмінпорушення”.
У разі ДТП, яке сталося через погане дорожнє покриття, інспектор ДАЇ зобов’язаний скласти відповідний протокол та акт обстеження місця аварії за участю працівників шляхових служб. На основі цих документів ви можете звернутися в суд з метою відшкодування коштів на ремонт автомобіля.

Комунальні служби, які займаються ремонтом та утриманням автомобільних шляхів, фінансуються з державного та місцевого бюджетів, також вони одержують кошти від податку з власників транспортних засобів, який останні сплачують раз на два роки під час проходження технічного огляду.
Рубрики:
Реклама: http://kofecity-konditer.ru/ tortolino торты на заказ пермь.