За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГлавнаяПоискПомощьМетодики   Учебный практикум   Путеводитель   Документы   Судебная практикаУкраинский Русский
 
Присылайте ваши замечания и пожеланияБиблиотека   Словарь   Ресурсы интернет
  Методика   

Право на презумпцію невинуватості  Право на презумпцію невинуватості

 
Практикумы
Порушення права на презумпцію невинуватості в трудових правовідносинах.
Запитання-відповіді

З якого моменту особа вважається винуватою у здійсненні злочину і коли на цій підставі її можна звільнити з роботи?

Виходячи з принципу презумпції невинуватості особа вважається невинуватою у скоєнні злочину доти, поки її вина не буде доведена у встановленому законом порядку рішенням суду, що вступив в законну силу. Це значить, що людина тільки тоді може бути названа злочинцем, коли є вирок суду, причому вирок обвинувальний. Ні порушення кримінальної справи, ні будь-які інші дії органів дізнання, слідства, прокуратури і суду не сприяють визнанню особи такою, що скоїла злочин. Це означає, що звільнення особи на підставі порушення кримінальної справи є незаконним і порушує законні права і інтереси громадянина. Власник підприємства, установи, організації, або уповноважений їм орган, або просто фізична особа не вправі звільнити працівника на такій підставі, а звільнені працівники підлягають поновленню на роботі. Крім того, за такі дії власник може нести кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та цивільно-правову відповідальність і зобов'язаний відшкодувати збиток, заподіяний працівнику.

З якого моменту можливе звільнення працівника на підставі вступу вироку в законну силу?

Як тільки вирок набув законної сили особа визнається винною у скоєнні злочину. Однак суд або суддя не зобов'язані повідомляти про це власника підприємства (установи, організації і т.д.), тому що це не є їх обов'язком. Як правило така інформація доходить до власника неофіційним шляхом (телефон, факс і т.д.). Безумовно це проблема, оскільки не виключає помилки як з боку власника так і з боку суду. Дане питання нажаль залишається не врегульованим остаточно в законодавстві.

У яких випадках при винесенні обвинувального вироку не можна звільнити людину з її роботи?

Звільнити особу можна лише у випадку призначення покарання за злочин у вигляді позбавлення волі. Кодекс законів про працю України передбачає випадки, коли винесено обвинувальний вирок, однак особу неможливо звільнити. Це має місце у випадку коли відносно особи:

 


Судова та позасудова практика  Судова та позасудова практика