За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГлавнаяПоискПомощьМетодики   Учебный практикум   Путеводитель   Документы   Судебная практикаУкраинский Русский
 
Присылайте ваши замечания и пожеланияБиблиотека   Словарь   Ресурсы интернет
  Методика   

Право громадян на відшкодування шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів дізнання, попереднього слідства та суду  Право громадян на відшкодування шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів дізнання, попереднього слідства та суду

 
Практикумы
Відшкодування шкоди завданої незаконними діями органів дізнання, слідства, прокуратури та суду.
Перелік нормативно-правових актів

Міжнародні нормативні акти

 1. Загальна декларація прав людини,1948рік.
 2. Міжнародний пакт про громадянські і політичні права,1966 рік.
 3. Європейська Конвенція з захисту прав людини і основних свобод, 1950 рік

Національне законодавство України

 1. Конституція України від 28.06.96р.
 2. Кримінально-процесуальний Кодекс України
 3. Закон України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” від 16.11.1992 р.
 4. Цивільний Кодекс України
 5. Закон України “Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянам незаконними діями органів дізнання попереднього слідства прокуратури та суду” від 01.01.1994 р.
 6. Закон України “Про інформаційні агентства” від 28.02.1995 р.

Підзаконні нормативно-правові акти

 1. Постанова Верховної Ради України "Про введення в дію Закону України "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду" від 1.12.1994 р.
 2. Наказ Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, Міністерства фінансів України "Про затвердження Положення про застосування Закону України "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду" № 6/5/3/41 від 4.03.1996 р.
 3. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку обчислення розміру фактичних витрат закладу охорони здоров'я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння та зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і їх використання № 545 від 16.07.1993 р.
 4. Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження порядку обчислення середньої заробітної плати” № 100 від 8.02.1995 р.
 5. Постанова Пленуму Верховного Суду України № 9 “Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя” від 1.08.1996 р.
 6. Постанова Пленуму Верховного Суду України "Про відшкодування витрат на стаціонарне лікування особи, яка потерпіла від злочину, та судових витрат" .№ 11 від 7.07.1995 р.

Ключові слова  Ключові слова
Загальні визначення  Загальні визначення