За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження порядку оприлюднення частини регулярної інформації про емітента [Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку] [2985] (витяг)
31.07.98 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження порядку оприлюднення частини регулярної інформації про емітента [Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку] [2985] (витяг)

Про затвердження Порядку оприлюднення частини регулярної інформації про емітента

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

від 31 липня 1998 року N 97

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

2 вересня 1998 р. за N 545/2985

Цей Порядок розроблено згідно з Законами України "Про цінні папери і фондову біржу", "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні".

1. Емітент цінних паперів при поданні регулярної інформації про своє господарськофінансове становище і результати діяльності (надалі - звіт) відповідно до вимог Положення про надання регулярної інформації відкритими акціонерними товариствами та підприємствамиемітентами облігацій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.06.98 N 72 та зареєстрованого Міністерством юстиції України від 08.07.98 за N 431/2871, може звернутись до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (надалі - Комісія) із заявою про оприлюднення частини регулярної інформації про емітента (надалі - заява).

2. Заява повинна містити докладне обгрунтування причин, з яких емітент просить не оприлюднювати певних відомостей, що містяться у звіті.

Управління корпоративних фінансів протягом 7 днів з дати подання заяви розглядає звіт разом із заявою та подає на розгляд Комісії свої пропозиції.

3. Комісія в 10денний термін приймає рішення про оприлюднення частини звіту або відмовляє в задоволенні заяви. Виписка з відповідного протоколу засідання Комісії надсилається до Управління корпоративних фінансів та Першого відділу.

4. У разі прийняття Комісією рішення про оприлюднення частини звіту ті відомості з даних звіту, які не підлягають оприлюдненню, передаються для зберігання до Першого відділу Комісії.