За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Конвенция об отмывании, выявлении и изъятии доходов от преступной деятельности,1990 год.
Стаття 13 Зобов'язання Здійснювати конфіскацію
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 13 Зобов'язання Здійснювати конфіскацію

1. Сторона, яка вiд iншої Сторони отримала клопотання про конфiскацiю засобiв або доходiв, розташованих на її територiї:
a. забезпечує виконання постанови про конфiскацiю, ухваленої судом запитуючої Сторони, щодо таких засобiв чи доходiв; або b. передає це клопотання своїм компетентним властям з метою отримання постанови про конфiскацiю i, в разi одержання такої постанови, виконує її.
2. Для цiлей застосування пункту 1.b цiєї статтi, кожна Сторона, у разi необхiдностi, має право порушувати справу про конфiскацiю згiдно з її власним законодавством.
3. Положення пункту 1 цiєї статтi застосовуються також до конфiскацiї у виглядi вимоги сплати грошової суми, еквiвалентної вартостi доходiв, якщо власнiсть, до якої може бути застосована конфiскацiя, розташована на територiї запитуваної Сторони. В таких випадках, при застосуваннi конфiскацiї згiдно з пунктом 1, запитувана Сторона, у разi неотримання платежу, звертає вимогу на будь-яку власнiсть, яка може бути використана для цих цiлей.
4. Якщо клопотання про конфiскацiю стосується конкретного предмета власностi, Сторони можуть дiйти згоди про те, що запитувана Сторона може застосувати конфiскацiю у виглядi вимоги сплати грошової суми, еквiвалентної вартостi власностi.
 prev Розділ 4 Конфіскація
 next Стаття 14 Здійснення конфіскації